Pozíció
Raktáros (Göd)
Tevékenységi ágazat
Raktározás, szállítást kiegészítő tevékenység
Meghirdetett pozíció
raktáros
Hely
Göd, Magyarország
Cél

Dinamikusan fejlődő partnercégünk megbízásából a vállalkozás gödi telephelyére új munkatársat keresünk RAKTÁROS pozícióba.

Fő feladatok/felelősségi körök
  • Anyagok bevételezése, kiadása bizonylatolással
  • Raktár üzemeltetésének megszervezése
  • Nyilvántartások vezetése a társaság elektronikus rendszerében
  • Anyagátvétel bonyolítása és szervezése
  • Anyagok raktáron belüli tárolása, mozgatása
  • Raktár szervezési feladatok végrehajtása, irányítása
  • Leltárak készítése, leltárfelelősség
  • Rendszeres adatszolgáltatás a projektvezető részére
  • Munkaterületekre vonatkozó munka-és tűzvédelmi követelmények betartása, betartatása, együttműködés a munkavédelmi koordinátorral.
  • Minőség-és ellenőrzési tervekben meghatározott előírások betartatása

Felelősségi körök:

Az anyagkészlet megbízható és hatékony kezelése, értékek megőrzése

A vállalat tevékenységi folyamatait szabályozó integrált irányítási rendszer (ISO9001, ISO14001) előírásainak betartása, és betartatása

A szakterületekre vonatkozó törvények, más jogszabályok, belső szabályzatok, utasítások megismerése, munkatársaival történő megismertetése, ezek betartatása, és végrehajtatása

Az üzleti titok megőrzése és megőriztetése

A társaság érdekeinek érvényesítése

Képzettség/követelmények
  • Középfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év raktározásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targonca vezetői engedély (5t-ig)
Személyi elvárások
  • Rugalmasság, diszkréció
  • Nagy munkabírás
  • Terhelhető
  • Megbízhatóság
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, végzettségét igazoló dokumentum másolát, eddigi munkái referenciáit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre vagy regisztráljon honlapunkon és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu .

Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.