Pozíció
PLC programozó

25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően ma már mintegy 950, tehetséges szakembert foglalkoztatunk, 2015-es árbevételünk pedig 27 milliárd forint. Vállalatunk sikerei megalapozták további terjeszkedésünket, mely keretében 2014 nyarán a csepeli üzemünk mellé, megnyitottuk Dunavarsányi telephelyünket is.

Tevékenységi ágazat
Fémalapanyag gyártása
Meghirdetett pozíció
alkalmazott munkatárs
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A cég által gyártott gépek vezérlő szoftverének létrehozása
  • Korábbi berendezések programjainak optimalizálása
  • Gépek üzembe helyezése a cégnél és külső partnereknél
Képzettség/követelmények
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • PLC programozási tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Kreativitás
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • OMRON, Siemens, Mitsubishi PLC programozási ismeret
  • EPlan vagy WSCAD ismeret
  • Robot programozási ismeret (ABB, FANUC)
Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Folyamatos fejlődés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.
Esetleges kérdéseit az
info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.