Pozíció
Projektkontroller
Az SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt a németországban elhelyezkedő testvérvállalatával (Samvardhana Motherson Peguform) együttműködésben lökhárítókat és ajtópaneleket gyárt. Az SMR már jól ismert autóipari beszállító magyarországon, aki kivételes sikereket tudhat magáénak a visszapillantó tükör gyártás területén. Az SMP a lökhárító gyártás élvonalába tartozik mind európai mind globális szinten. A két vállalat erősségeit ötvözve indult Magyarországon útjára az a kooperáció, amely a világszínvonalú minőség előállítása mellett jelentősen bővíti a vállalat termékportfólióját.

Az SMR és az SMP egyaránt a Samvardhana Motherson csoport tagja, amely globálisan körülbelül. 70.000 munkavállalót foglalkoztat és ezzel a világ 50 legnagyobb autóipari beszállítói között tartják számon.
Tevékenységi ágazat
Fémalapanyag gyártása
Hely
Kecskemét, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Beruházásokkal kapcsolatos adatgyűjtés és kiértékelés (capex, opex, cashout)
  • Projektekkel kapcsolatos költség / profit elemzés
  • Pénzügyi elemzések készítése a Project review-hoz
  • Változásmenedzsmentet érintő controlling feladatok ellátása
  • Intercompany tranzakciókkal kapcsolatos controlling feladatok ellátása
  • Budget tervezés
  • Termék ár és költségelemzése
  • Együttműködés a társszervezetekkel (nemzetközi és helyi szinten)
  • Programmanagerrel / Projektteammel való szoros együttműködés
  • Kick-off meetingeken/project workshopokon való részvétel
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Német tárgyalóképes ismerete
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent
  • SAP FiCo felhasználói szintű ismerete
  • MS office ezen belül MS excel magasszintű ismerete.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Utazási hajlandóság
Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalati kultúra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.
Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.