Pozíció
Minőségügyi rendeszerfelelős

Az SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt a németországban elhelyezkedő testvérvállalatával (Samvardhana Motherson Peguform) együttműködésben lökhárítókat és ajtópaneleket gyárt. Az SMR már jól ismert autóipari beszállító magyarországon, aki kivételes sikereket tudhat magáénak a visszapillantó tükör gyártás területén. Az SMP a lökhárító gyártás élvonalába tartozik mind európai mind globális szinten. A két vállalat erősségeit ötvözve indult Magyarországon útjára az a kooperáció, amely a világszínvonalú minőség előállítása mellett jelentősen bővíti a vállalat termékportfólióját.

Az SMR és az SMP egyaránt a Samvardhana Motherson csoport tagja, amely globálisan körülbelül. 70.000 munkavállalót foglalkoztat és ezzel a világ 50 legnagyobb autóipari beszállítói között tartják számon.

Tevékenységi ágazat
Fémalapanyag gyártása
Hely
Kecskemét, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A vállalat minőségirányítási rendszerének folyamatos fejlesztése, az egyes szabványkövetelmények változásainak követése
  • Külső- és belső auditok tervezése, végrehajtásának és az intézkedések lezárásának felügyelete
  • Meghatározott minőségügyi irányvonalak és vevő által támasztott követelmények betartása
  • Telephely specifikus dokumentációs rendszer (PMS) napra készen tartása
  • Folyamat FMEA-k moderálása, FMEA TEAM szakmai felügyelete.
  • Regressziós számlák kezelése
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú minőségügyi végzettség
  • Minőségbiztosítási területen szerzett 3-5 éves tapasztalat

  • Német vagy angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • ISO TS 16949 és VDA 6.3 / VDA 6.5. belső auditori tapasztalat
  • FMEA eljárások ismerete
  • MS Office ezen belül MS Excel magas szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség
Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes juttatási csomag

  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalati kultúra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.

Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.