Pozíció
Számviteli munkatárs OLASZ nyelvtudással
Tevékenységi ágazat
Jogi, számviteli, adószakértői tevékenység
Állás kategória
Könyvelés
Hely
Mohács, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök

- Operatív munkavégzés a számviteli osztály munkájában

- Pontos számlakezelés és könyvelés

- Havi és éves zárási feladatok pontos, határidőben való ellátása

- Statisztikák, jelentések készítése a holding és a management számára

Képzettség/követelmények

 Pénzügy-számviteli diploma / Számviteli ügyintézői képesítés

- Kommunikáció képes olasz nyelvtudás

- Számviteli területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

- MS-Office alkalmazások ismerete

- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Személyi elvárások

- Megbízhatóság, eredményorientáltság

- Pontosság, precizitás

Amit mi nyújtunk önnek

- Hosszútávú karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezetben

- Versenyképes fizetés, cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes életrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.