Pozíció
Karbantartó villamosmérnök
Tevékenységi ágazat
Ipari gép, berendezés, eszköz javítása
Állás kategória
Villamosmérnök
Hely
Mohács, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • automatizált gyártóberendezések javítása, karbantartása
  • PLC programok fejlesztése
  • műszaki dokumentáció kezelése és aktualizálása
  • részvétel a beszerzési folyamatban (ajánlatok bekérése, megrendelések lebonyolítása)
Képzettség/követelmények

  • villamosmérnöki diploma (automatizálási szakirány előnyt jelent)
  • Siemens S7 PLC programozásában szerzett gyakorlat
  • Villamos tervdokumentáció olvasás
  • Profibus DP hálózatismerete, hibadiagnózishoz szükséges ismeretek
  • SEW, Siemens frekvenciaváltók és szervóhajtások programozásában szerzett gyakorlat
  • Karbantartási ill. gépfejlesztési területen szerzett gyakorlat min. 3 év
  • Szakmai angol vagy német nyelv ismerete

Előnyt jelent

  • SEW és Lenze hajtások programozásában szerzett gyakorlat
  • ProfiNET hálózat ismerete
  • Eplan p8 program használatában szerzett gyakorlat
  • Egyéb PLC-k (Omron, Allen Bradley, Siemens S5) programozásában szerzett gyakorlat

Személyi elvárások

  • Megbízható szakmai tudás, felkészültség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyors, hatékony, de alapos és precíz munkavégzés
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Pozitív hozzáállás
  • Jó hibafelismerő képesség
  • Nyitottság az új tapasztalat és tudás elsajátítására

Amit mi nyújtunk önnek

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Utazási költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre vagy regisztráljon honlapunkon és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.