Pozíció
CAD technikus
Tevékenységi ágazat
Ipari gép, berendezés, eszköz javítása
Állás kategória
CAD tervező / Műszaki rajzoló
Hely
Mohács, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök

  • Karbantartási igények meghatározása
  • Egyedi alkatrészrajzok készítése
  • Árajánlatok kérése és értékelése (gépek, gépalkatrészek, kivitelezések)
  • Beszállítók kiválasztása és értékelése
  • Költségcsökkentési lehetőségek feltárása
Képzettség/követelmények
  • Gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy egyéb kapcsolódó mérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Személyi elvárások
  • Megbízható szakmai tudás, felkészültség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyakorlatias gondolkodás
Amit mi nyújtunk önnek
  • Piaci átlagot meghaladó, versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Utazási költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre vagy regisztráljon honlapunkon és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.