Pozíció
Vevői Minőségügyi Supervisor
Tevékenységi ágazat
Egyéb feldolgozóipari tevékenység
Foglalkozás, beosztás típusa
középvezető
Hely
Mosonmagyaróvár, Magyarország
Cél

a multinacionális vállalat vevőköre felé folyamatos kapcsolattartás, reklamációk koordinálása, a vevői minőségügyi mérnök csapat munkájának irányítása.

Fő feladatok/felelősségi körök
  • Vevői kapcsolattartás
  • Vevői minőségügyi mérnök csapat napi munkájának koordinálása, vezetése
  • A vevői reklamációk koordinálása, adott esetben kezelése
  • A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
  • A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása (PCO)
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
  • A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vezetői készség
  • 2-4 éves szakmai gyakorlat/tapasztalat a minőségbiztosítás területén
  • Erős kommunikáció szintű német nyelvtudás a napi munkavégzéshez (mellette az angol nyelvtudás előny)
  • MS Office magabiztos használata
Személyi elvárások
  • Határozott fellépés
  • Kiváló koordinációs képesség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, stressz-tűrés
  • Proaktív gondolkodásmód, dinamizmus
  • Jó kommunikációs képesség
  • Pontosság, precizitás
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális környezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, motivációs levelét a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.