Pozíció
Villamos és irányítástechnikai szerelésvezető
Tevékenységi ágazat
Épületek építése
Foglalkozás, beosztás típusa
középvezető
Állás kategória
Gyártás / Termelés / Mérnök vezető
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Organizációs feladatok végrehajtása, irányítása
  • Site-on kivitelezést végző alvállalkozók munkájának előkészítése, szakmai koordinálása, ellenőrzése
  • Munkaterületek megosztásának koordinálása.
  • Munkaterület átadása / átvétele a Megrendelő / Alvállalkozók felé.
  • Építési napló vezetése, Alvállalkozói építési naplók ellenőrzése.
  • Alvállalkozó munkavégzéséhez szükséges megrendelői engedélyek előkészítése
  • A kivitelezési ütemtervnek megfelelő kivitelezési ütem nyomon követése és betartatása.
  • Rendszeres adatszolgáltatás a projektvezető részére.
  • Hibalisták alapján elvégzendő javítások irányítása, ellenőrzése, dokumentálása.
  • Alvállalkozói teljesítés igazolások műszaki tartalmának ellenőrzése, igazolása.
  • Minőség- és ellenőrzési tervekben meghatározott előírások betartatása.
  • A projekt szerződés szerinti tartalmának határidőre történő sikeres műszaki, és gazdasági megvalósulása.
  • A vállalat tevékenységi folyamatait szabályozó integrált irányítási rendszer (ISO9001, ISO14001) előírásainak betartása, és betartatása.
Képzettség/követelmények
  • legalább 3 éves vezetői gyakorlat,
  • energetikai és/vagy ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • okleveles villamosmérnöki végzettség,
  • angol nyelvtudás (a német nyelv ismerete előny),
  • önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség,
  • rugalmasság, jó szervezőkészség,
  • B kategóriás jogosítvány
Személyi elvárások

  • vezetői készségek,
  • precizitás,
  • eredmény orientáció,
  • kemény munka végzés,
  • loyalitás,
  • felelősségvállalás,
  • analítikus-elemző gondolkodás,
  • kiegyensúlyozottság,
  • stressz tűrés,
  • kooperációs készség és jártasság,
  • megbízhatóság,
  • komplex gondolkodás,
  • szintetizáló képesség
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon honlapunkon http://www.banyaiconsulting.hu/applicants/sign_up és töltse fel europass formátumú önéletrajzát majd küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.huemail címre.
Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.