Pozíció
Senior / Lead vevői minőségbiztosítási mérnök

Megbízónk magyarországi cége egy 1975-ben alapított nemzetközi cégcsoport része, amely számos országban van jelen, és globálisan kb. 70 ezer jól képzett munkavállalót foglalkoztat. A cégcsoportot a világ 50 legnagyobb autóipari beszállítói között tartják számon. A vállalat a kecskeméti üzembe keresünk rátermett munkatársat SENIOR/LEAD VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK pozícióba.

Tevékenységi ágazat
Egyéb feldolgozóipari tevékenység
Állás kategória
Minőségbiztosítás / Ellenőrzés
Hely
Kecskemét, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Hatékony vevői kommunikáció biztosítása
  • Vevői visszajelzések integrálása, koordinálása
  • Vevői látogatások moderálása
  • Minőségbiztosítási mérnökök mentorálása
  • Vevői követelmények integrálása.
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Autóipari termelő vállalatnál több mint 5 éves tapasztalat
  • Minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlat
Személyi elvárások
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés
Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Családias vállalati kultúra
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőségek egy növekvő, globális vállalatnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon honlapunkon http://www.banyaiconsulting.hu/applicants/sign_up és töltse fel europass formátumú önéletrajzát majd küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.