Pozíció
Szereléstervező

Megbízó partnercégünk hajtás- és futóműtechnika, továbbá az aktív és passzív biztonságtechnika terén a világ egyik vezető technológiai vállalata. Megközelítőleg 137.000 munkatárssal körülbelül 40 ország mintegy 230 telephelyén van jelen.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Állás kategória
Egyéb mérnök
Hely
Eger, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Szerelési ütemtervek készítése a vevői igények és a rendelkezésre álló kapacitás figyelembevételével
  • Kapacitás-problémák elemzése
  • Jövőbeni szűk kapacitások elkerülése, ennek érdekében problémák gyors megoldása
  • Stabil szerelési terv összeállítása
  • Szoros együttműködés a logisztikai területekkel a lehető legalacsonyabb készletszint biztosítása érdekében a külső és belső vevői igények maradéktalan kielégítése mellett
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum két éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • SAP megbízható ismerete (PP, SD modul)
Személyi elvárások
  • Problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, céltudatosság, csapatszellem
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó atmoszférát és attraktív munkahelyi munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon honlapunkon http://www.banyaiconsulting.hu/applicants/sign_up és töltse fel europass formátumú önéletrajzát, majd küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk!