Pozíció
Toborzási munkatárs

A Bányai & Partners Consulting HR tanácsadással és munkaerő-közvetítéssel foglalkozó társaság. Üzleti filozófiája az élethosszig tartó karriermenedzsment és gondoskodás. Folyamatosan bővülő csapatába Budapestre keres lelkes és kitartó toborzási munkatársakat.

Tevékenységi ágazat
Munkaerőpiaci szolgáltatás
Állás kategória
Munkaerő közvetítés / Kölcsönzés / Fejvadászat
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • követelményprofilok felvétele;
  • álláshirdetések elkészítése és feladása;
  • az elvárásoknak megfelelő jelöltek felkutatása;
  • előszűrés önéletrajzok alapján;
  • telefonos előszűrés;
  • a személyes interjúk megszervezése, előkészítése;
  • adatbázis kezelése;
  • a legjobb pályázók személyi anyagának összeállítása;
  • utógondozás (értesítés, elutasítás).
Képzettség/követelmények
  • egyetemi / főiskolai végzettség;
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
Személyi elvárások
  • precizitás;
  • rugalmasság;
  • magabiztos fellépés,
  • meggyőző kommunikáció;
  • proaktív , dinamikus személyiség
  • csapatjátékos,
  • képes folyamatos terhelés alatt is dolgozni;
  • több tevékenység párhuzamos végzésére is képes;

A tevékenység végzésének jogalapját a két fél között megkötendő megbízási szerződés fogja képezni.

Ezt a fajta munkát részben távmunka keretében is lehet végezni.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon honlapunkon, töltse fel idegen- illetve magyar nyelvű Europass önéletrajzait, majd jelentkezzen az állásra.