Pozíció
Nyersacélbeszerző

Megbízónk a 12. legnagyobb személygépkocsi-gyártó a világon. 28 vegyesvállalattal közvetlenül, vagy értékesítési hálózata révén a világ 163 országában van jelen.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Állás kategória
Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet vezető
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok meghatározott csoportjának beszerzése
  • Árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése, szerződések előkészítése
  • Ártárgyalások lefolytatása beszállítókkal
  • Beszerzői költségek folyamatos optimalizálása
  • A beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • Fémipari tapasztalat
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B” kategóriás jogosítvány
Személyi elvárások
  • Nagyfokú önállóság, gyors munkatempó, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség piacvezető cégnél
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.
Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.