Pozíció
Beszerző

Megbízónk a világ egyik legnagyobb tejfeldolgozó vállalata, amely több mint 10 éve van jelen a magyar élelmiszerpiacon. A cégcsoport magyarországi leányvállalatainál, a fővárosban található központban és a vidéken lévő gyárában közel 200 főt foglalkoztatnak. Partnerünk számára BESZERZŐ pozícióba keresünk új munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Élelmiszergyártás
Meghirdetett pozíció
Beszerző
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Beszerzési stratégia kialakítása, végrehajtása és az ezzel kapcsolatos projektek menedzselése
  • Beszerzési terület és feladatok operatív irányítása
  • Éves beszerzési büdzsé készítése a menedzselése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése
  • Költségcsökkentési projekt lehetőségek felkutatása és végrehajtása
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, akcióterv készítés és nyomon követés
  • Beszállítók kapacitás-, képesség-, ár- és minőségkontrollja
  • Beszállítók fejlesztésének támogatása
  • Beszállítók beszerzési volumenének és teljesítményének értékelése
  • Ár-képzések és ár-változások figyelemmel kísérése
  • Beszerzési folyamatok fejlesztése
  • Jelentések készítése a vezetőség felé
  • A cégcsoporton belüli nemzetközi együttműködés a társszervezetekkel
Képzettség/követelmények
  • Beszerzésében szerzett 2-3 év tapasztalat (termelő vállalati tapasztalat előny)
  • Magabiztos és aktív angol nyelvtudás
  • 'B' kategóriás jogosítvány
Személyi elvárások
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, határozottság és kommunikációs képesség
  • Erős érdekérvényesítési képesség és magas szintű tárgyalástechnikai tudás
  • Mobilitás
Amit mi nyújtunk önnek
  • megbízható vállalati háttér
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • változatos és széleskörű feladatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.
Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.