Pozíció
Projektvezető

Megbízónk több mint 25 éve a hazai energetikai és ipari nagyberuházások stabil és meghatározó szereplője. Az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, a tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken számos nemzetközi és hazai referenciával rendelkezik.

Megbízónk a Mercedes Benz kecskeméti gyára energetikai fejlesztésében jelentős szerepet kapott, az itt végzendő munkák irányítására keres tapasztalt PROJEKTVEZETŐT.

Tevékenységi ágazat
Egyéb szakmai, tudományos, műszaki tevékenység
Foglalkozás, beosztás típusa
felsővezető
Hely
Kecskemét, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • energetikai és ipari projektek menedzselése, képviselete a Megrendelő felé,

  • projektszervezet operatív irányítása,

  • alvállalkozók, beszállítók kiválasztása, szerződéskötés,

  • az elvárt/kitűzött minőségi, határidő- és pénzügyi célok elérésének irányítása és felügyelete

Képzettség/követelmények
  • Többéves vezetői tapasztalat energetikai területen, kivitelezésben

  • szakirányú egyetemi végzettség,

  • aktív tárgyalási szintű német nyelvtudás (az angol nyelv ismerete előny),

  • magas szintű feladatmegoldó készség,

  • strukturáltság,

  • felelős döntéshozatali képesség,

  • B kategóriás jogosítvány

Személyi elvárások
  • Jó szervezői készség

  • Jó kommunikációs készség

  • ügyfélközpontúság,

  • eredmény orientáció,

  • stressz tűrés,

  • csapatszellemű hozzáállás,

  • komplex gondolkodás, projektszemlélet

Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Versenyképes jövedelem

  • Stabil hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését regisztráljon és jelentkezzen honlapunkon (www.banyaiconsulting.hu), töltse fel önéletrajzát és motivációs levelét. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.