Pozíció
Projektvezető
Tevékenységi ágazat
Egyéb szakmai, tudományos, műszaki tevékenység
Foglalkozás, beosztás típusa
felsővezető
Állás kategória
Projektmenedzser
Hely
Kecskemét, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • energetikai és ipari projektek menedzselése, képviselete a Megrendelő felé,

  • projektszervezet operatív irányítása,

  • alvállalkozók, beszállítók kiválasztása, szerződéskötés,

  • az elvárt/kitűzött minőségi, határidő- és pénzügyi célok elérésének irányítása és felügyelete

Képzettség/követelmények
  • Többéves vezetői tapasztalat energetikai területen, kivitelezésben

  • szakirányú egyetemi végzettség,

  • aktív tárgyalási szintű német nyelvtudás (az angol nyelv ismerete előny),

  • magas szintű feladatmegoldó készség,

  • strukturáltság,

  • felelős döntéshozatali képesség,

  • B kategóriás jogosítvány

Személyi elvárások
  • Jó szervezői készség

  • Jó kommunikációs készség

  • ügyfélközpontúság,

  • eredmény orientáció,

  • stressz tűrés,

  • csapatszellemű hozzáállás,

  • komplex gondolkodás, projektszemlélet

Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Versenyképes jövedelem

  • Stabil hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését regisztráljon és jelentkezzen honlapunkon (www.banyaiconsulting.hu), töltse fel önéletrajzát és motivációs levelét. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.