Pozíció
Toborzási és kiválasztási specialista

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb személyi szolgáltatás
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Munkaerő toborzási feladatok ellátása
  • Az MSC külföldi irodáinak (fiókirodák, képviseleti iroda) HR koordinációja
  • Állásbörzéken való részvétel
  • Külső és belső kiválasztási feladatok teljes körű lebonyolítása és a visszajelzéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Karrierportál és önéletrajz adatbázis kezelése
  • Munkaviszony megszüntetésével és módosításával kapcsolatos adminisztráció, az ezzel kapcsolatos iratok kiállítása, átadása
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok és feladatok felügyelete, aktualizálása, végrehajtása
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú végzettség (Preferáltan HR szakirányon)
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat szellemi munkaerő toborzásában
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Rugalmasság, diszkréció
  • Megbízható, felelősségteljes és önálló személyiség
  • B” kategóriás jogosítvány
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu