Pozíció
PROJEKTMÉRNÖK

Partnercégünk a hazai energetikai és ipari piac stabil meghatározó szereplője ,minden nagyberuházási projekt gépészeti megvalósításában szerepet vállal.

Tevékenységi ágazat
Speciális szaképítés
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A kogeneráció és ipari projektek üzletági dokumentációjának feldolgozása, elemzése.
  • Vállalkozási ajánlattételhez, szakági beszerzésekhez, alvállalkozásba adáshoz versenykiírások elkészítése,
  • Lehetséges alvállalkozók, vállalkozók, beszállítók felkutatása, versenyeztetés lefolytatása.
  • Ajánlatok véleményezése szakmai megvalósíthatóság, ár, ill. időigény szempontjából, javaslattétel készítése.
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozása.
  • Szakági tervezés alvállalkozásba, illetve tervezés részére történő kiadása.
  • A tervezési munka és annak, tender feltételeknek, szabványossági, hatósági megfelelőségének értékelése.
  • A projekt szakági határidő ütemtervének elkészítése, felülvizsgálata.
  • Egyeztetés az illetékes szakhatóságokkal.
  • Ajánlat kidolgozása, ajánlati dokumentációk összeállítása.
  • Ajánlati kalkulációk elkészítése a céges forma betartása szerint
  • Prezentációk készítése.
  • Szakági alvállalkozói és szállítási szerződések előkészítése, a kivitelezéssel egyeztetve.
  • A projektvezető irányítása mellett az erőművi és ipari projektek szakági teljes megvalósulásának képviselete a külső partnerekkel szemben.
  • A projektek megvalósítása és átadása során teljes körű tájékoztatás és adatszolgáltatás nyújtása a megvalósításban illetékes projektvezető, illetve szervezet számára, valamint résztvétel a projekt megvalósításában.
  • Az ISO 9001, ISO 14000 szabványok követelményeinek megfelelő minőség- és környezetirányítási rendszer ismerete, alkalmazása, javaslat kidolgozása a rendszer fejlesztésére.
  • A társaság tulajdona védelmével kapcsolatos előírások maradéktalan betartása, betartatása.
Képzettség/követelmények
  • Képzettségi előírás: felsőfokú gépészeti szakképzettség vagy energetikai végzettség.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás előny
Személyi elvárások
  • Terhelhető, proaktív személyiség
  • Vezetői, irányítói képességek
  • Rugalmasság, diszkréció
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.