Pozíció
BELSŐ AUDITOR

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Részvétel az ellenőrzési terv kialakításában
  • Audit program készítése
  • Részvétel az auditálási folyamatokban (belföldi és nemzetközi auditok egyaránt)
  • A vizsgált területeket és folyamatokat illetően a kockázatok, hiányosságok feltárása, a kontroll-környezet értékelése, javaslattétel kontrollok kialakítására
  • A vizsgált folyamatok külső- és belső szabályozásnak való megfelelősségének ellenőrzése, valamint hatékonyságuk értékelése
  • A feltárt hiányosságokra vonatkozóan megállapítások és ajánlások megfogalmazása, a rendszerek és folyamatok továbbfejlesztése érdekében
  • Ellenőrzési jelentés írása
  • Intézkedési tervek megvalósulásának nyomon követése
  • Részvétel kockázatkezelési projektszerű feladatokban
  • Újítási javaslatokhoz kapcsolódó tevékenységek teljes körű bonyolítása
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú gazdasági végzettség, vagy közgazdasági szakmai érettségi, vagy hasonló területen szerzett minimum 1-2 év tapasztalat
  • 1-2 éves termelővállalatnál szerzett belső ellenőri tapasztalat vagy
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal középfokú közgazdasági érettségi és mérlegképes könyvelői végzettség; legalább középfokú angol nyelvtudás, aktív nyelvhasználat, írásban és szóban
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és fogalmazási készség magyar és angol nyelven
  • Eredményorientáltság, precizitás, pontosság; átfogó gondolkodás, jó logikai készség
  • Csapatszellem; nyitottság a változásokra, konfliktustűrő képesség, jó elemzőképesség
  • B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés és javadalmazás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon honlapunkon http://www.banyaiconsulting.hu/applicants/sign_up és töltse fel europass formátumú önéletrajzát majd küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.