Pozíció
logisztikai asszisztens

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Beérkező alkatrészek nyilvántartásának naprakész vezetése
  • Folyamatok koordinálása belső logisztikai rendszerekben
  • Bejövő fuvarszámlák, leigazolt szállítólevelek, teljesítési igazolások ellenőrzése
  • Napi kapcsolattartás a raktárvezetőkkel és a szállítmányozási partnerekkel
Képzettség/követelmények

Képzettség/követelmények:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Legalább egy év tapasztalat logisztikai területen (lehetőleg nemzetközi vállalatnál)
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Kiváló stressz tűrő képesség
  • Teljesítményorientált hozzáállás

Előny:

  • Hasonló termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Butapestről vállalati buszjárat biztosított

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését regisztráljon és jelentkezzen honlapunkon (www.banyaiconsulting.hu), töltse fel önéletrajzát és motivációs levelét. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.