Pozíció
minőségirányítási rendszermérnök

Megbízónk a világ egyik vezető hajtás-, futóműtechnikai valamint biztonságtechnikai vállalata, akik 40 országban vannak jelen 230 telephelyen 137.000 munkatárssal. Partnercégünk folyamatosan bővülő csapatába keres új munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Eger, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Műszaki kapcsolattartás a rendszert érintő kérdésekben (ERP, jelentések, SPC, Audit)
  • Társterületek támogatása az üzleti folyamatokat és a rendszert érintő minőségügyi kérdésekben
  • Változások támogatása
  • Részvétel a projekt tervezésében és koordinálásban
  • A QM dokumentációs rendszer felügyelete
  • A rendszer-audittervek felügyelete, ellenőrzése
  • Helyesbítő intézkedések kidolgozása, a végrehajtás nyomon követése és bevezetése
  • Konszern irányelvek ellenőrzése és rendszerbe illesztése
  • Vevői követelmények nyomon követése
  • Minőségügyi oktatások szervezése
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki, vagy gazdasági végzettség
  • Átfogó minőségügyi ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, SAP)
  • Folyamatszemléletű gondolkodás, jó elemzőképesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Vállalkozó szellem, rugalmasság
  • Utazási hajlandóság, külföldi betanulás
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon honlapunkon http://www.banyaiconsulting.hu/applicants/sign_up és töltse fel europass formátumú önéletrajzát majd küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.