Pozíció
Toborzási asszisztens/Recruitment Researcher
Cég megnevezése
Bányai & Partners Consulting Kft.

A Bányai & Partners Consulting Kft. HR tanácsadással és munkaerő-közvetítéssel foglalkozó társaság. Üzleti filozófiája az élethosszig tartó karriermenedzsment és gondoskodás. Folyamatosan bővülő csapatába Budapestre keres lelkes és kitartó toborzási munkatársakat.

Tevékenységi ágazat
Munkaerőpiaci szolgáltatás
Állás kategória
Munkaerõpiaci szolgáltatási foglalkozás
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • adatbázisok kezelése;
  • követelményprofilok felvétele;
  • álláshirdetések elkészítése és feladása;
  • az elvárásoknak megfelelő jelöltek felkutatása adatbázisokban;
  • a személyes interjúk megszervezése, előkészítése;
Képzettség/követelmények
  • érettségi, (felsőfokú végzettség előnyt jelent);
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
Személyi elvárások
  • jó kommunikációs készség;
  • meggyőző , kitartó és türelmes;
  • képes folyamatos terhelés alatt is dolgozni;
  • legyen rugalmas és alkalmazkodó
  • legyen képes határidőre dolgozni;
  • precizitás;
  • rugalmasság;
  • csapatjátékos,
  • több tevékenység párhuzamos végzésére is képes;
Amit mi nyújtunk önnek

  • Fiatalos, lendületes csapat és munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos és széleskörű feladatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, regisztráljon honlapunkon (http://www.banyaiconsulting.hu/applicants/sign_up) és töltse fel önéletrajzát!

Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.