Pozíció
Minőségbiztosítási mérnök

Megbízó partnercégünk a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és aktuátor gyártója az autóipar és egyéb ipari felhasználók számára. Hajtómű megoldásaik, több száz egyéb alkalmazással együtt, üléseket és fényforrásokat mozgatnak és működtetnek világszerte. Jelenleg az Automotive Products Group hatvani gyáregységébe keresnek releváns szakmai tapasztalatokkal rendelkező kollégát.

Tevékenységi ágazat
Gép, gépi berendezés gyártása
Hely
Hatvan, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Teljes felelősség az optimalizálásban, a folyamatok fejlesztésében és a hibamentes termelési folyamatok működtetése a beszállítók érdekében is
  • Változások, intézkedések figyelemmel kísérése és kezelése a beszállítói láncban
  • Aktív részvétel a hibaanalízisben (gyökérok keresés)
  • Beszállítók értékelésében, fejlesztésében, auditálásában való aktív részvétel
  • Bejövőáru folyamatgazdálkodás; KPI riportok felügyelete
Képzettség/követelmények
  • Bsc vagy Msc műszaki diploma (minőségbiztosítási mérnöki szakirány előny)
  • 2-5 év tapasztalat elektronikai vagy mechanikai gyártásban, autóipari környezetben
  • Autóipari core tools ismeretek
  • Szisztematikus gondolkodás, folyamatorientált megközelítés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, utazási költségtérítés, albérleti támogatás stb.)
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő multinacionális autóipari gyártó cégnél
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkahelyi környezet és egy nagyszerű munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.