Pozíció
Alumíniumhegesztő

Megbízónk a világ egyik vezető autóipari beszállító társulásának tagja, aki speciálisan gyártott alumíniumipari termékekre szakosodott. Vevőik számára minden részletre kiterjedő megoldást kínálnak a karosszéria-, alváz- és egyéb műszaki fejlesztések terén.

Tevékenységi ágazat
Fémalapanyag gyártása
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • AWI - AFI hegesztések szerkezeteken, alkatrészeken munkalap, rajzdokumentáció alapján
  • részt vesz kísérleti gyártásokban, új termék bevezetésénél a prototípus legyártásban
  • esetenkénti képzettségének, szakmai végzettségének megfelelő új munkaterületen munkavégzés
  • belső anyagmozgatási feladatok ellátása, az előírt képesítések és vizsgák birtokában
  • gyártásközi ellenőrző lapok, OEE lapok és Munkalapok kitöltése
  • Oracle rendszer használata
  • feladatai ellátása során különös figyelmet kell fordítania: kezelési-, technológiai-, műveleti utasítások, szabványok, biztonságtechnikai-, tűzvédelmi-, környezetvédelmi- utasítások betartására, gépek, berendezések, szerszámok, mérőeszközök kezelésére, vagyonvédelmére.
  • Jelentési kötelezettség: gépmeghibásodás, baleset, tűz, vagyon elleni cselekmény - bármely rendkívüli esemény észlelésekor, közvetlen vezetője felé
  • köteles magas fokon betartani a munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírásokat
  • köteles a fentieken kívül vezetőjének urasítására minden olyan feladatot végrehajtani, ami a szervezeti egység munkájának szükségszerűségéből adódik, és amely nem ellenkezik a hatályos jogszabályokkal, valamint a társasági előírásokkal
Képzettség/követelmények
  • szakirányú, a munkakör betöltéséhez szükséges végzettség
  • 5 éves szakmai gyakorlat
  • érvényes minősítés (AWI; AFI)
  • tűzvédelmi szakvizsga
Amit mi nyújtunk önnek
  • versenyképes bérezési csomag
  • szakmai fejlődési lehetőségek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.