Pozíció
Tréning specialista

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma, valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Vállalati szintű belső képzések teljes skálájának a szervezése;
  • Soft skills tréningek, hatósági és egyéb képzések szervezése/ megtartása;
  • Workshopok megszervezése;
  • LMS (e-learning rendszer) kezelése;
  • Új belépők oktatása;
  • A képzési igények felmérése
  • AZ ISO szabványoknak való megfelelés biztosítása, és az ezekkel kapcsolatos dokumentációk kezelése;
  • szervezetfejlesztési projektekben való részvétel;
  • Gyárlátogatások szervezése, menedzselése;
  • Rendezvényszervezésben való részvétel
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú végzettség (andragógia, HR, közgazdász);
  • Tréningszervezésben, oktatásszervezésben vagy rendezvényszervezésben szerzett 1-5 év tapasztalat (pályakezdők is jelentkezhetnek);
  • MS Office ismeretek (Power Point, Excel);
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Előny:

  • Coaching tapasztalat;
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Szak- és felnőttképzési, felsőoktatási rendszer szabályainak ismerete
Személyi elvárások
  • Lelkes, ambiciózus személyiség;
  • Pozitív kisugárzás;
  • Rugalmas, körültekintő;
  • Fejlett érzelmi intelligencia;
  • Kreativitás
  • Humorérzék
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Piaci átlagot meghaladó versenyképes juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.