állásajánlat

Minőségbiztosítási Mérnök

Ország
Pest megye
Magyarország
Iparág
Gumi- műanyag termék gyártása
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazott
Beosztás
Minőségbiztosítási mérnök
Nyelv
Angol
Megosztom

Leírás

Műanyagipari partnerünk számára keresünk Minőségbiztosítási Mérnök munkatársat.

Feladatok

  • Minőségirányítási vezető támogatása a belső minőségbiztosítási eljárások, szabványok és előírások meghatározásában
  • Ügyfelek/vevők igényeinek felmérése és a minőségbiztosításhoz kapcsolódó igények teljesülése
  • Együttműködés a társosztályokkal a minőségbiztosításhoz kapcsolódó eljárások és a minőségi előírások megállapítása érdekében, és ezek figyelemmel kísérése az elfogadott célokkal
  • SAP minőségügyi modul ismerete
  • Nyersanyagok minőségi követelményeinek meghatározása
  • Annak biztosítása, hogy a gyártási folyamatok mind nemzeti, mind nemzetközi szinten megfeleljenek a szabványoknak
  • Minőségbiztosítási, környezetvédelmi, egészségügyi és biztonsági tevékenységek teljesítményének ellenőrzése
  • ISO követelményeknek való megfelelés
  • Minőségügyi eszközökben való jártasság (8D, PPAP, SPC, FMEA, CP)

Elvárások

  • Gépészmérnök / Minőségbiztosítási mérnök végzettség
  • Minőségbiztosítási területen szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Szabványos gyártási felügyeleti szoftverek (SAP, tervrajzok) ismerete, Excel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló analitikai, problémamegoldó képesség
  • Képes önállóan dolgozni és több projektet kezelni
  • Célorientált, kezdeményező szellem, jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségérzet, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
  • Magabiztosság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Utazási költségtérítés
  • Multinacionális környezet

A jelentkezés gombra kattintva elküldheted önéletrajzodat.

Fájlok feltöltése
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.