Pozíció
JUNIOR TOBORZÁSI MUNKATÁRS/ JUNIOR RECRUITMENT CONSULTANT
Cég megnevezése
Bányai & Partners Consulting Kft.
Tevékenységi ágazat
Munkaerőpiaci szolgáltatás
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • követelményprofilok felvétele;
  • álláshirdetések elkészítése és feladása;
  • az elvárásoknak megfelelő jelöltek felkutatása;
  • előszűrés önéletrajzok alapján;
  • telefonos előszűrés;
  • a személyes interjúk megszervezése, előkészítése;
  • adatbázis kezelése;
  • a legjobb pályázók személyi anyagának összeállítása;
  • utógondozás (értesítés, elutasítás).
Képzettség/követelmények
  • egyetemi / főiskolai végzettség;
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
Személyi elvárások
  • precizitás;
  • rugalmasság;
  • magabiztos fellépés,
  • meggyőző kommunikáció;
  • proaktív , dinamikus személyiség
  • csapatjátékos,
  • képes folyamatos terhelés alatt is dolgozni;
  • több tevékenység párhuzamos végzésére is képes;

A tevékenység végzésének jogalapját a két fél között megkötendő megbízási szerződés fogja képezni.

Ezt a fajta munkát részben távmunka keretében is lehet végezni.

Jelentkezni honlapunkon,  www.banyaiconsulting.hu vagy az alábbi e-mail címen keresztül palyazat@banyaiconsulting.hu lehet.