Pozíció
PETROLKÉMIA ÉS VEGYIPAR ÜZLETÁGVEZETŐ
Tevékenységi ágazat
Speciális szaképítés
Meghirdetett pozíció
Üzletágvezető
Foglalkozás, beosztás típusa
felsővezető
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Az üzletág, mint vállalkozás menedzselése.
  • Az üzletág profit centrikus üzemeltetése, irányítása
  • Üzleti, szervezeti igények azonosítása;
  • A szakmai koncepciók elkészítésének irányítása;
  • Erőforrás és költségtervezés,
  • Projekt felügyelete, irányítás, ellenőrzés;
  • Erős kommunikáció a projektvezetőkkel, a megrendelővel;
  • Energetikai szektorban a projektek összefogása;
  • Országos szintű tevékenység;
  • A vezetési aktusok menedzselése;
  • Pénzügyi folyamtok felügyelete;
  • A kockázatok kezelése;
  • A mutatószámok teljesülésének nyomon követése;
  • A feladat-végrehajtások eredményeinek értékelése;
  • Az írásos beszámolók készítése;
Képzettség/követelmények
  • Szénhidrogénipari vagy energetikai tapasztalat a rendszerek kiépítésében;
  • Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Jártasság ipari rendszerekben;
  • Projektek megvalósításában, illetve vezetésben szerzett komoly tapasztalat;
  • Jártasság szerződéskötésekben;
  • Pénzügyi folyamatok ismerete;

Előny:

  • Külföldi munkatapasztalat (Nyugat-Európa, USA, Kanada)
Személyi elvárások
  • Teljesítményorientált attitűd;
  • Profizmus;
  • Megoldás-centrikus;
  • Asszertív érdekérvényesítő képesség;
  • Nyugodtság, higgadtság, fegyelmezettség;
  • Képzelőerő;
  • Érzelmi szilárdság;
  • Motiváció;
  • Fogékonyság – empátia;
  • Befolyás és az intuíció;
  • Optimizmus;
  • Csapatépítő képesség;
  • Bizalomépítő képesség;
  • Proaktivitás;
  • Improvizáció
Amit mi nyújtunk önnek

·         Óriási szakmai kihívás;

·         Versenyképes jövedelem;

·         Stabil hosszú távú munkalehetőség;

·         Innovatív csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon honlapunkon http://www.banyaiconsulting.hu/applicants/sign_up és töltse fel europass formátumú önéletrajzát majd küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.