Pozíció
Mérnök-üzletfejlesztő

Megbízónk a hazai energetikai és ipari piac stabil meghatározó szereplője, minden nagyberuházási projekt gépészeti megvalósításában szerepet vállal.

Tevékenységi ágazat
Speciális szaképítés
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása, kapcsolatfelvétel
  • Új piaci szegmensek keresése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Árajánlatkérések érkeztetése, műszaki előszűrése, véleményezése
  • Prezentációk, bemutatkozó anyagok elkészítése
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása (adatok rögzítése, rendszerezése, értékesítéshez tartozó minőségügyi dokumentumok kezelése stb.)
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Minimum 1 éves munkatapasztalat üzletfejlesztési területen
  • Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Project stb.)
  • Utazási hajlandóság országon belül
  • B kategóriás jogosítvány
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, regisztráljon honlapunkon (http://www.banyaiconsulting.hu/applicants/sign_up) és töltse fel önéletrajzát! Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.