Pozíció
Projektvezető
Tevékenységi ágazat
Speciális szaképítés
Foglalkozás, beosztás típusa
középvezető
Hely
Debrecen, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • energiaközpont (hő és fűtési energia, sűrített levegő, vízkezelés, irányítástechnika, légkondicionálás, építészet stb.) kivitelezésének irányítása
  • projekt felügyelete, projektszervezet operatív irányítása,
  • alvállalkozók, beszállítók kiválasztása, szerződéskötés,
  • pénzügyi folyamatok menedzselése
  • az elvárt/kitűzött minőségi, határidő- és pénzügyi célok elérésének biztosítása
  • írásos beszámolók készítése
Képzettség/követelmények
  • minimum 10 év, ipari beruházások területén szerzett tapasztalat
  • gépészmérnök egyetemi végzettség
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Személyi elvárások
  • jó szervezői készség
  • jó kommunikációs készség
  • precizitás
  • eredményorientáció,
  • terhelhetőség
  • felelősségvállalás,
  • kiválóságra törekvés,
  • analitikus gondolkodás
  • stressz tűrés,
  •  kooperációs készség és jártasság,
  • csapatszellemű hozzáállás,
  • megbízhatóság,
Amit mi nyújtunk önnek
  • versenyképes kompenzáció
  • egyedülálló szakmai kihívás

If you are interested in our advert , register and sign up on our website ( www.banyaiconsulting.hu ), fill in your CV and letter of motivation. Your questions are  welcome to  info@banyaiconsulting.hu email address.