Pozíció
junior PLC programozó

Megbízó partnercégünk ipari folyamatfejlesztéssel, PLC és robotprogramozással foglalkozik. Magyarország legnagyobb autógyártói és besszállító vállalatai részére gyárt egyedi célgépeket, melyeknek üzembehelyezését és karbantartását is felelőségteljesen látja el.

Tevékenységi ágazat
Egyéb szakmai, tudományos, műszaki tevékenység
Hely
Vác, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Új, egyedi gépek PLC programozása, meglévő rendszerek modernizálása
  • Hibafeltárás, hibakeresés
  • Program koncepciók, folyamatleírások kialakítása
  • Aktív részvétel a villamos tervek kidolgozásában
  • Folyamat fejlesztések
  • Dokumentáció készítés
Képzettség/követelmények
  •  Műszaki végzettség, a villamosmérnöki végzettség előnyt jelent
  • PLC programozási ismeretek (Siemens, Omron,)
  • Twincat, CoDe Sys programozási ismeretek előny
  • Gépész dokumentációk és tervek felhasználói szintű használatának ismerete
  • Elektronikai tervek értelmezése. (WSCAD, EPLAN ismeret előny)
  • Automatizálási építőelemek (villamos, szenzorika, pneumatika) ismerete
  • angol nyelvtudás
  • Megbízható, önálló és pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes javadalmazás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon honlapunkon http://www.banyaiconsulting.hu/applicants/sign_up és töltse fel europass formátumú önéletrajzát majd küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.