Pozíció
Beszállítófejlesztő mérnök
Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A kijelölt beszállítók ellenőrzése az általános minőségirányítási szabályzatoknak, illetve a vállalat speciális követelményeinek megfelelően
  • Minőségirányítási és gyártási rendszerek fejlesztésében való segítségnyújtás
  • Minőségi eredményekre vonatkozó adatok regisztrációja és elemzése
  • Riportok és kimutatások készítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök/Villamosmérnök/Járműmérnök)
  • aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet, jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Jármű-technikai ismeretek
  • ISO 9001 vagy IATF (ISO/TS) 16949 auditori végzettség
  • Beszállító fejlesztésben való jártasság
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon honlapunkon http://www.banyaiconsulting.hu/applicants/sign_up és töltse fel europass formátumú önéletrajzát majd küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre. Esetleges kérdéseit az info@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.