Pozíció
Dokumentkontroller (projektmérnök)

Megbízónk több mint negyedszázada a hazai ipari energetikai piac stabil és meghatározó szereplője. Egyedülálló, komplett, a legkorszerűbb sztenderdeknek is megfelelő projektszolgáltatást kínál. Egyediségét az ágazatspecifikus, innovatív szaktudás adja, amelynek segítségével célzottan, személyre szabottan, a piac alakulásának és a vevők igényeinek megfelelően tervezi és irányítja folyamatait. Az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken számos nemzetközi és hazai referenciával rendelkezik.

Tevékenységi ágazat
Speciális szaképítés
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A projekt tervdokumentációiért felel
  • Tervkoordinátori feladatok
  • A tervek áramlásának biztosítása a projekt résztvevői között.
  • A tervdokumentációk frissítése, aktualizálása
  • A tervekkel kapcsolatos egyeztetések
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív német nyelvtudás elsősorban írásban
  • Precíz rendszerető személyiség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Gördülékeny kommunikációra való képesség
  • Releváns tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Kivitelezésben, projektmunkában szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv Ismerete
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.