Pozíció
Ajánlatadó projektmérnök

Megbízónk több mint negyedszázada a hazai ipari energetikai piac stabil és meghatározó szereplője. Egyedülálló, komplett, a legkorszerűbb sztenderdeknek is megfelelő projektszolgáltatást kínál. Egyediségét az ágazatspecifikus, innovatív szaktudás adja, amelynek segítségével célzottan, személyre szabottan, a piac alakulásának és a vevők igényeinek megfelelően tervezi és irányítja folyamatait. Az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken számos nemzetközi és hazai referenciával rendelkezik.

Tevékenységi ágazat
Speciális szaképítés
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Ajánlatkérés, műszaki dokumentáció feldolgozása, elemzése
  • Vállalkozási ajánlattételhez, szakági beszerzésekhez, alvállalkozásba adáshoz versenykiírások elkészítése
  • Lehetséges (al)vállalkozók, beszállítók felkutatása, versenyeztetés lefolytatása, javaslattétel
  • Ajánlatok véleményezése szakmai megvalósíthatóság, ár- és időigény szempontjából, javaslattétel készítése
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozása
  • Szakági tervezés alvállalkozásba való, illetve tervezés részére történő kiadása,
  • A tervezési munka, illetve annak a tender feltételekhez, szabványossági, hatósági előírásokhoz való megfelelőségének értékelése, igazítása
  • A projekt határidők ütemtervének előkészítése, támogatása, felülvizsgálata
  • Egyeztetés az illetékes szakhatóságokkal, felügyelőségekkel
  • Ajánlati kalkulációk elkészítése a céges forma szerint
  • Ajánlati dokumentációk összeállítása, megrendelői ajánlat kidolgozása
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú építő/építész / villamos / gépész szakképzettség
  • Legalább középfokú nyelvtudás (német, vagy angol, vagy orosz)
  • energetikai és/vagy ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat előny
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.