Pozíció
Gépész/villamos projektmérnök (Aufmass-Claim)

Megbízónk több mint negyedszázada a hazai ipari energetikai piac stabil és meghatározó szereplője. Egyedülálló, komplett, a legkorszerűbb sztenderdeknek is megfelelő projektszolgáltatást kínál. Egyediségét az ágazatspecifikus, innovatív szaktudás adja, amelynek segítségével célzottan, személyre szabottan, a piac alakulásának és a vevők igényeinek megfelelően tervezi és irányítja folyamatait. Az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, a tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken számos nemzetközi és hazai referenciával rendelkezik. Megbízónk részére új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Tevékenységi ágazat
Villamosenergia-, gáz-, gőzellátás, légkondicionálás
Állás kategória
Egyéb építési, szerelési foglalkozások
Hely
Kecskemét, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A projekt elszámolásához szükséges időközi teljesítési felmérések elvégzése
  • Alvállalkozói teljesítés igazolások műszaki tartalmának ellenőrzése jóváhagyása
  • Ütemterv szerinti haladás kontrollálása, teljesítések igazolása.
  • A megvalósulási dokumentációk és a projekt zárójelentések elkészítése, illetve műszaki ellenőrzési feladatok ellátása.
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki vagy technikusi végzettség (Gépész, Villamos)
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban
  • AutoCAD használat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • 5+ év szakmai tapasztalat
Személyi elvárások
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív hozzáállás
  • Megbízhatóság, önállóság
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, regisztráljon honlapunkon (www.banyaiconsulting.hu) és küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre.