Pozíció
Számviteli munkatárs

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Beérkező számlák könyvelése
  • A belső, számlaigazolási rendszerben a leigazolt számlák ellenőrzése
  • A számlákhoz kapcsolódó beszerzési előzmények ellenőrzése (igény, megrendelés, teljesítési igazolás, szerződés)
  • A számlák könyvelésének és adóosztályának ellenőrzése, amennyiben szükséges, javítása
  • A számlák továbbküldése a jóváhagyó felé
  • A beérkezett, nem számlázott számlák egyeztetése
  • A havi és éves elhatárolások lekönyvelése
Képzettség/követelmények
  • Középfokú végzettség, preferáltan közgazdasági területen
  • Pontosság, precizitás
  • Problémamegoldó képesség
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Releváns tapasztalat
Amit mi nyújtunk önnek
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát apalyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát:www.banyaiconsulting.hu.