Pozíció
IT adminisztrátor

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Riportok, igénylések, megrendelések készítése, nyomon követése, érkeztetése és ellenőrzése
  • Kimenő és bejövő dokumentumok, számlák kezelése
  • Felhasználókkal történő napi kapcsolattartás
  • Hozzáférési jogosultságok kérelmének kezelése
  • Statisztikák, ad hoc és rendszeres elemzések készítése
  • IT szabályzatok kialakításában és fordításában való aktív részvétel

Belépő dolgozók IT oktatásának biztosítása

Képzettség/követelmények
  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Office ismeretek (kiemelten az Excel)
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Képzések és egyéb események szervezésében szerzett tapasztalat
  • Megbízható, felelősségteljes, önálló és nyitott személyiség
  • ERP rendszerek ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.