Pozíció
Zsalutervező mérnök

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, monolit vasbeton szerkezetépítői tevékenységet végző vállalat, amely dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keres munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Épületek építése
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Zsalu- és állványkiosztási tervek készítése
  • Statikai számítások és ellenőrzések készítése
  • Zsalu- és állványozási megoldások kidolgozása
  • Szerkezetek építésének esetleges helyszíni nyomon követése és jóváhagyása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és a tárosztályokkal
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú mérnöki (építész- vagy építőmérnöki) végzettség
  • Magas szintű AutoCad ismerete
  • Tervezői tapasztalat
  • Alapszintű statikai ismeretek
  • Új részterületek megismerésére való nyitottság
Amit mi nyújtunk önnek
  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.