Pozíció
Beszállítói Minőségbiztosítási mérnök

Megbízónk, egy több évtizedes sikeres múlttal rendelkező, multinacionális autóipari vállalat. Egyedi megoldásokkal, korszerű technológiával és munkavállalóik kiemelkedő szorgalmával váltak a piac meghatározó szereplőjévé. Dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb szakmai, tudományos, műszaki tevékenység
Hely
Budapest vonzáskörzete, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A sorozatgyártás során beépülésre kerülő alkatrészek ellenőrzése, minőségfejlesztése, jóváhagyása
  • Új modell bevezetési projektek támogatása, beszállítói PPAP csomagok felülvizsgálata és elfogadása
  • Az alkatrész beszállítók fejlesztése, auditálása, értékelése
Képzettség/követelmények
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Személyi elvárások

Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, regisztráljon honlapunkon és töltse fel önéletrajzát!
Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.