Pozíció
Belső kommunikációs HR munkatárs

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Naprakész információ áramlás biztosítása a munkavállalók irányába
  • A vállalat belső kommunikációs folyamatainak elemzése és fejlesztése
  • Vállalati rendezvényekkel kapcsolatos kommunikáció biztosítása
  • Munkavállalói kommunikációs fórum létrehozása és karbantartása
  • Hatékony információs csatornák megtalálása és bevezetése
  • Riportok, ad hoc és HR vezetői jelentések készítése
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan HR, marketing vagy kommunikációs területen)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív, eredményorientált személyiség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Vállalati belső kommunikációban szerzett releváns szakmai tapasztal
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.