Pozíció
HR szolgáltatások egységvezető
Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Foglalkozás, beosztás típusa
középvezető
Hely
Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A munkavállalók szállításának megszervezése, kapcsolattartás a személyszállítással foglalkozó partnercégekkel, alvállalkozókkal;
  • A biztonsági szolgálat felügyelete [portaszolgálat (teher- és személyporta)];
  • Az irodák ergonómiai szempontból történő elrendezése;
  • Az irodabútorzat biztosítása;
  • Telefonflotta menedzselése;
  • Épületek  felújítása új beruházások menedzselése
  • A céges gépjárműflotta kezelése
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • People menedzsmentben és projekt menedzsmentben szerzett releváns tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Elkötelezettség, csapatjátékos attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kimagasló problémamegoldó és és konfliktuskezelő képesség
  • Szolgáltatói szemlélet
  • Terhelhetőség
  • Felelősségteljes munkavégzés, határidők betartása
  • „B” kategóriás jogosítvány
Amit mi nyújtunk önnek
  • A Szakmai fejlődés lehetősége;
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka;
  • Nemzetközi környezet;
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.