Pozíció
Építésvezető

Megbízónk több mint negyedszázada a hazai ipari energetikai piac stabil és meghatározó szereplője. Egyedülálló, komplett, a legkorszerűbb sztenderdeknek is megfelelő projektszolgáltatást kínál. Egyediségét az ágazatspecifikus, innovatív szaktudás adja, amelynek segítségével célzottan, személyre szabottan, a piac alakulásának és a vevők igényeinek megfelelően tervezi és irányítja folyamatait. Az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, a tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken számos nemzetközi és hazai referenciával rendelkezik.

Tevékenységi ágazat
Építészmérnöki tevékenység; műszaki vizsgálat, elemzés
Foglalkozás, beosztás típusa
középvezető
Hely
Tatabánya, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Műszaki beruházási projektek helyszíni szakmai organizációja, irányítása.
  • Alvállalkozói teljesítés igazolások műszaki tartalmának ellenőrzése, jóváhagyása.
  • A beszállítók és alvállalkozók jóváhagyott ütemterv szerinti haladásának kontrollálása, elszámolt teljesítések ellenőrzése, dokumentálása.
  • A kivitelezési eljárás szerinti átadás-átvételi és üzembe helyezési eljárások, munkaterület átadás átvétel megszervezése és levezetése.
  • Közreműködés a létesítmények próbaüzemében és üzembe helyezésében.
  • A megvalósulási dokumentációk elkészítése és felülvizsgálata.
  • A rábízott projektre vonatkozó jelentések és a projekt zárójelentések elkészítése, illetve műszaki ellenőrzési feladatok ellátása.
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki vagy technikusi végzettség (építő, építész)
  • Min 4-5 év kivitelezési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív hozzáállás
  • Emberek irányításában való tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • B kategóriás vezetői engedély

Előny:

  • angol nyelvtudás
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre, vagy regisztráljon honlapunkon, és töltse fel önéletrajzát: www.banyaiconsulting.hu.