Pozíció
Export területi felelős mérnök

Megbízónk, egy több évtizedes sikeres múlttal rendelkező, multinacionális autóipari vállalat. Egyedi megoldásokkal, korszerű technológiával és munkavállalóik kiemelkedő szorgalmával váltak a piac meghatározó szereplőjévé. Dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Budapest vonzáskörzete, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Külföldi partnerirodák és márkaszervizek támogatása, ellenőrzése, személyes kapcsolattartás a kompetens vezetőkkel
  • Pótalkatrész értékesítési folyamatok koordinálása
  • Műszaki jellegű kérdések megoldásának támogatása
  • Oktatások szervezése
  • Garanciális igények ügyintézése
  • Ügyfélpanaszok kivizsgálása, kezelése, dokumentálása
  • Piaci információk gyűjtése, értékelése, dokumentálása
  • Havi, időszakos riportok készítése, egyéb adminisztratív feladatok
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú önállóság, határozott fellépés, csapatszellem

Előny:

  • Komplex gondolkodásmód, rendszerszemlélet
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu e-mail címre várjuk.