Pozíció
Beszerző

Megbízónk Európa egyik meghatározó szereplője a gáz-, olaj-, energia- és vegyipari területén. Fő profiluk a projektmegvalósítás, amely kivitelezéshez a több mint 70 éves szakmai tapasztalatukra hagyatkoznak. Elkötelezettek az új innovatív technológiai megoldások keresésében, amelyeket mérnöki támogatással piacképes eljárássá alakítanak és folyamatos fejlesztéssel támogatnak. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb szakmai, tudományos, műszaki tevékenység
Meghirdetett pozíció
Beszerző
Hely
Nagykanizsa, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek, alapanyagok meghatározott csoportjának beszerzése
  • A beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
  • Szerződések és árkalkulációk készítése és rögzítése
  • Rendelések kiadása, lebonyolítása, nyomon követése
  • Ártárgyalások lefolytatása beszállítókkal
  • Beszerzési költségek folyamatos optimalizálása
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny:

  • Beszerzői tapasztalat
Személyi elvárások
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés és szakmaszeretet
Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenes vállalti busz és bejárás támogatása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.