Pozíció
Rendszerfelügyeleti minőségügyi mérnök

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A minőségirányítási rendszer napi működésének fejlesztése összhangban az ISO9001:2015 szabvány követelményeivel
  • A létező vállalat támogatási rendszerek felügyelete és fejlesztése
  • Új vállalat támogatási rendszerek bevezetése
  • A kijelölt területek ellenőrzése a minőségirányítási szabályzatoknak megfelelően
  • Minőségügyi rendszerre vonatkozó adatok regisztrációja és elemzése
  • Minőségirányítási dokumentáció naprakészen tartása
  • Riportok és kimutatások készítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú minőségügyi/műszaki végzettség
  • ISO 9001:2015 / IATF 16949 ismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Content Management System (CMS: Joomla, WordPress) rendszerek ismerete
Személyi elvárások
  • Jó kommunikációs készségek
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.