Pozíció
Kontroller

Megbízónk a világ egyik legnagyobb autóipari beszállító társaságának a tagja, amely a műanyag technológiák terén széles termékportfólióval rendelkezik. Kecskeméti üzemükben festett, lakkozott lökhárító modelleket és műszerfal elemeket gyártanak mintegy 44 ezer négyzetméteres alapterületen. A gyártás során olyan innovatív és modern technológiai megoldásokat alkalmaznak, amelyek lehetővé teszik, hogy az üzem nem csak a cégcsoporton belül, hanem globálisan is az egyik leghatékonyabb legyen.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Meghirdetett pozíció
Kontroller
Hely
Kecskemét, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Részvétel havi zárási folyamatokban, elhatárolások előkészítésében
  • Közreműködés a költségvetés elkészítésében
  • Riportok, havi tényadatok összeállítása, elemzése
  • Havi gyártási költségek számítása
  • Anyagköltségek felügyelete
  • Heti, havi bevételek előrejelzések készítése
  • Belső megbízások, munkahelyek, gyártási segédanyagok rendszerbe történő rögzítése
  • Részvétel leltárok szervezésében
  • A forgalom alakulásának napi nyomon követése
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv kommunikációképes ismerete (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office ezen belül MS Excel magas szintű ismerete
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.