Pozíció
Pénzügyi vezető

Megbízónk a világ egyik legnagyobb lítium-ion akkumulátorgyártó vállalata, amely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. A cég sikerei a korszerű technológiának, a magyar munkavállalók szorgalmának és szaktudásának, valamint kitartásának köszönhető. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb pénzügyi tevékenység
Foglalkozás, beosztás típusa
felsővezető
Hely
Göd, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • 10 fős pénzügyi és számviteli csapat szakmai irányítása, koordinálása.
  • A vállalat aktív támogatása pénzügyi célok elérésében, a hatékonyság növelésében és a költségek optimalizálásában.
  • A havi és éves pénzügyi zárások, adóbevallások és transzferár dokumentációk elkészítésének felügyelete.
  • A menedzsment és társosztályok vezetőivel folyamatos együttműködés, pénzügyi kérdésekben tanácsadás és riportálás a tulajdonosoknak.
  • Törvényi előírások betartásának biztosítása.
  • Éves költségvetés és beszámoló elkészítésének felügyelete
  • Cash flow tervezés és kintlévőség kezelés.
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, társosztályokkal és külső tanácsadó cégekkel.
  • Projektek, beruházások pénzügyi felügyelete.
  • Vállalat képviselete adóvizsgálatok során.
  • Bevallások, adatszolgáltatások és statisztikák készítése.
  • A fejlesztendő területek azonosítása és javaslatok kidolgozása.
  • Területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése.
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség.
  • Termelővállatnál szerzett pénzügyi vezetői tapasztalat.
  • Vonatkozó törvények, állásfoglalások naprakész ismerete.
  • Felsőfokú angol nyelvtudás.
  • Magabiztos SAP ismeret.
  • Nyitott, magabiztos személyiség, aki képes másokat motiválni.
  • Stratégiai és analitikus gondolkodásmód.

Előny:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség.
  • Ázsiai vállalati kultúrában szerzett tapasztalat.

Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Ingyenes vállalti busz és bejárás támogatása,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.