Pozíció
Vevői minőségbiztosítási mérnök

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma, valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Közúti jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Piaci visszajelzések alapján műszaki, minőségi problémák kivizsgálása
  • Javító intézkedések kidolgozása, nyomon követése kiemelt témákban
  • A beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk koordinálása
  • Javító intézkedések visszaellenőrzése, beszállítók auditálása
  • Piaci információk gyűjtése, értékelése, dokumentálása
  • Új modell bevezetése esetén próbagyártás támogatása
  • Műszaki jelentések kezelése/elemzése
  • Havi, időszakos riportok készítése, egyéb adminisztratív feladatok
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal

Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás

Előny:

  • Járműmérnök vagy Gépészmérnöki végzettség
  • Jármű-technikai ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu e-mail címre várjuk.