Pozíció
Vezető főkönyvelő

Megbízó partnercégünk a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és aktuátor gyártója az autóipar és egyéb ipari felhasználók számára. Hajtómű megoldásaik, több száz egyéb alkalmazással együtt, üléseket és fényforrásokat mozgatnak és működtetnek világszerte. Jelenleg az Automotive Products Group hatvani gyáregységébe keresnekreleváns szakmai tapasztalatokkal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Foglalkozás, beosztás típusa
csoportvezető
Hely
Hatvan, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Számviteli, belső és külső előírásoknak megfelelő könyvelés biztosítása és ellenőrzése
  • Havi, negyedéves jelentések időben és pontosan való elkészítésének felügyelete
  • Követelések és kötelezettségek időben történő teljesítésének a felügyelete
  • Vállalatközi havi egyeztetési folyamatok aktív támogatása
  • Vállalatközi tranzakció frissítésének biztosítása és ellenőrzése a transzferár mátrixban
  • Főkönyvelői csapat szakmai vezetése és támogatása
  • Szükség esetén a belső és külső auditorokkal való együttműködés
  • Folyamatok és automatizálások kialakítása és fejlesztése a nagyobb hatékonyság elérése érdekében

Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú gazdasági végzettség (Pénzügyi vagy számviteli)
  • Legalább 5 éves gyártóipari főkönyvelői tapasztalat
  • Magabiztos IFRS ismeret és a transzferárazási alapelvek átfogó tudása
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magabiztos Excel és ERP tudás
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, utazási költségtérítés stb.)
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő multinacionális autóipari gyártó cégnél
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkahelyi környezet és egy nagyszerű munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentketten az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.