Pozíció
Szállítási koordinátor

Megbízónk egy globálisan működő vállalatcsoport, amely több mint 80 országban értékesít termékeket. Testreszabott megoldásokat kínál minden olyan alkalmazáshoz, amelyben sűrített energiára van szükség nyomás alatt álló gáztöltő formájában. Magyarországi leányvállalata légzsákok gázpalackjait gyártja. Az egyedileg dokumentált termékeik innovatív technológiák felhasználásával készülnek, amelyek nyomonkövethetőséget biztosítanak. Partnercégünk dinamikusan bővülő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Raktározás, szállítást kiegészítő tevékenység
Hely
Szombathely, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök

•    A teherautók be- és kirakodásának ellenőrzése: a rakományt ellenőrzése a szállítási dokumentációk alapján;
•    A csomagolási folyamatok nyomon követése a logisztikai csapat információi alapján
•    Kapcsolattartás a logisztikai csapattal;
•    A teherautósofőrök tevékenységének koordinálása;
•    A logisztikai csapat igényeinek megfelelően a teherautók berakodásának biztosítása;
•    Az 5S betartatása;
•    A FIFO elv betartása (a rakomány okmányok alapján történő ellenőrzése)

Képzettség/követelmények

•    Középfokú végzettség;
•    Logisztika területén szerzett tapasztalat (raktári folyamatok), ideális esetben az autóiparban;
•    Az angol vagy német nyelv alapszintű ismerete előny;
•    Munkaidő: 3 műszak

Amit mi nyújtunk önnek

•    Szakmai fejlődés
•    Kihívásokkal teli, érdekes munka
•    Nemzetközi környezet
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség
•    Versenyképes javadalmazás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentketten az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.