Pozíció
Toborzási és kiválasztási specialista

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma, valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Munkaerő toborzási feladatok ellátása
  • Kiválasztási feladatok teljes körű lebonyolítása (End-to-end recruitment)
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályok vezetőivel
  • Karrierportál és önéletrajz adatbázis naprakészen tartása
  • Állásbörzéken és egyetemi előadásokon való részvétel
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat szellemi munkaerő toborzásában
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • "B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • IT toborzásban való tapasztalat
  • HR szakirányú végzettség
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.